Lyže Rossignol React 8 Ti + vázání (model 2020)

Kód: code6374bfc5f098d
Bazar
Bazarové zboží ano

Výrobce Rossignol

Úroveň lyžaře 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
5 6 7 8 (sportovní lyžař/ka)
8 9 10 (vynikající lyžař/ka)

Vhodné pro terén 100% upravené sjezdovky
ze 70 až 90% upravené sjezdovky

Vhodné pro oblouk krátký oblouk
střední oblouk
dlouhý oblouk

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 16 990,- Kč
Sleva: -55%
Akční cena bez DPH: 6 190,- Kč
Akční cena vč. DPH: 7 490,- Kč

Vyberte velikost:Lyže Rossignol React 8 Ti + vázání (model 2020)

 • Bazarové lyže, jednu sezónu používané v rakouské půjčovně či na testovacích akcích.
 • Lyže jsou po kompletním servisu - broušení skluznice, broušení hran, voskování za horka a po kontrole funkčnosti vázání.
 • Všechny nabízené lyže jsou pravidelně odborně servisované, známe jejich celou historii a ručíme za to, že nakoupíte s výhodným poměrem cena/výkon!
 • Lyžím rozumíme, prodáváme, lyžujeme, servisujeme už od roku 1991.


 • Skluznice po servisu: po servisu - stav 100%
   

  Hrany po servisu: po servisu - stav  100% 

  Množství a síla hrany: stav dobrý  70 - 80% 

  Povrchová úprava:  stav velmi dobrý  80 - 90% 

  Povrch lyží je pouze poškrábán běžným užíváním.Sportovní carvingové lyže na dnešní poměry standardních tvarů, zdánlivě vhodné spíš pro kratší oblouky. Dřevěné jádro Poplar Wood Core spolu s titanalovou výztuží má zajistit stabilitu a dobré držení na hraně, k plynulosti jízdy zase přispívá použití karbonového plátu uprostřed lyže. Technologie Flex Tip podle výrobce přenáší torzní síly působící na špičku a patku lyže do její střední části a přispívá tím k vyšší akceleraci v obloucích. Šířka středu 74 mm tyto carvery jednoznačně předurčuje k použití na upravených sjezdovkách.

Co prozradil test:

Tyto Rossignoly jsou vhodné hlavně na krátké až střední oblouky v nižích a středních rychlostech. Jsou velmi snadno ovladatelné, ale také docela živé, neustále vybízí k pohybu, tedy k zatáčení. Nejlépe se cítí na červených a modrých sjezdovkách, ideálně když na nich leží vodivý, nikterak ledovatý podklad. Potom určitě oceníte jejich nekomplikovanost. Zpočátku disponují podivným klidem, jako by chtěly utajit, že v nich vězí dynamika. Když jim ale neuvěříte a opřete se do nich, probudí se a okamžitě se přenastaví na sportovní režim – v každém oblouku pak vrací nazpět investovanou energii. Takto – jen přístupem jezdce – jim lze vtisknout nečekaně sportovní charakter! Bezvadně vedou oblouky, drží na hraně a vy se do nich můžete s důvěrou pokládat a vychutnávat si jejich carvingový potenciál.

Závěr:

Tyto lyže krásně a rády zatáčejí, v tom ukazují své kvality. Ocení je i skutečně dobří lyžaři, nejde-li o těžké váhy nebo závodníky. Na druhou stranu také začínající, řekněme mírně pokročilí lyžaři s nimi snadno najdou stejnou řeč, zamlouvat se jim bude jejich nekomplikovanost i schopnost odpouštět chyby. Jedná se o velice příjemnou univerzálku, která sice preferuje kratší až střední oblouky, ale zase dokáže oslovit opravdu početné publikum.

Velikost:

176