lyže AK SKI BLACK.ORIGINAL s vázáním AK Tyrolia PRD 12 model 2024

Kód: code646b629e252e1

Výrobce AK

Úroveň lyžaře 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
5 6 7 8 (sportovní lyžař/ka)
8 9 10 (vynikající lyžař/ka)

Vhodné pro terén 100% upravené sjezdovky

Vhodné pro oblouk krátký oblouk
střední oblouk

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 50 000,- Kč
Sleva: -70%
Akční cena bez DPH: 12 388,- Kč
Akční cena vč. DPH: 14 990,- Kč

Vyberte :lyže AK SKI BLACK.ORIGINAL s vázáním AK Tyrolia PRD 12 model 2024

 
  • Bazarové lyže, jednu sezónu používané v rakouské půjčovně či na testovacích akcích.
  • Lyže jsou po kompletním servisu - broušení skluznice, broušení hran, voskování za horka a po kontrole funkčnosti vázání.
  • Všechny nabízené lyže jsou pravidelně odborně servisované, známe jejich celou historii a ručíme za to, že nakoupíte s výhodným poměrem cena/výkon!
  • Lyžím rozumíme, prodáváme, lyžujeme, servisujeme už od roku 1991.
  • Garantujeme, že budete mít zánovní lyže, se zárukou 2 rok od data koupě.

Skluznice po servisu: po servisu - stav 100%

Hrany po servisu: po servisu - stav  100%

Množství a síla hrany: stav velmi dobrý   80 - 90%
Povrchová úprava:  stav velmi dobrý   80 - 90%
Povrch lyží je pouze trochu poškrábán běžným užíváním.


AK SKI BLACK.ORIGINAL 

Jsem slalomová lyže. Pevné carvingové zatáčky jsou mou vášní. Když mě sjedeš na krátkou délku, budu jako ohňostroj. Pokud mě lyžuješ dlouho, jsem velmi hbitý. Zaručuji vám spoustu zábavy a enormní míru zabezpečení při vysoké rychlosti. Zpátky v ČERNÉM. Délka 152 / 159 / 165 / 170 / 176 cm Špička / pas / ocas 124,5 / 69 / 108,5 mm Poloměr (165) 11 m Boční stěny ČernáCílová skupina: Lyže je určena pro agresivní jezdce, jezdící převážně krátkými oblouky.

Doporučená délka:
 -20 až -5 cm k výšce postavy. 

AK je značka mladá, ale opěvovaná jako superstar. Lyže AK se staly vítězi AZ VIP Testu časopisu SNOW. Nebyla to náhoda. Sklepmistr AK Aldo Kuonen umí namíchat lyže takových vlastností, že chytnou za chuťové buňky snad všechny bez rozdílu věku a lyžařského stylu.

Společnost Ak Ski byla založena Aldo Kuonenem v roce 1996, původně vůdcem závodního týmu Rossignol. Je to švýcarský rodinný podnik. Lyže jsou vyráběny v malém počtu poctivou řemeslnou výrobou a všechny mají celodřevěnou sendvičovou konstrukci - charakteristický znak závodních World Cup lyží.
Ak lyže se stále prodávají jen u hrstky vybraných prodejců. A přesto, že poptávka stále roste, oni zůstávají věrni kvalitě oproti kvantitě. Každý rok je vyrobeno přibližně 2500 lyží - to vše pro zajištění nejvyšší kvality za nejlepší možnou cenu.


AK se stala známkou komunity, bratrství a touhy poznat jeden druhého.

 

Lyže AK Black jsou měkký a pružný v ohybu, ale tvrdý v torzní ohybu. Výsledkem je extrémně hravá super vyřezávaná lyže s vysoce přesnými vlastnostmi vedení. Odpouštějící geometrie rychle přivede lyže do zatáčky a umožňuje jezdci snadno měnit poloměry. Krátké zatáčky jako řezané zatáčky uspějí s dokonalou stabilitou a hladkostí i při vysokých rychlostech.

Lyže pro dynamickou jízdu v kratších až středních obloucích na upravené trati. Často nesou charakteristiky blízké k závodním lyžím pro slalom, ale konstrukčně jsou většinou uzpůsobené pro lyžaře nezávodní. 

 

Použité technologie:

Elastac               

Elastac je špičkový materiál na bázi gumy, díky kterému je jízda na lyžích stabilní a hladká. Navíc tím, že dělá oporu svalům v pohybu, Elastac značně zmírňuje únavu kloubů při dlouhém lyžování.

Sandwich construction

metoda sestavovaní sendvičové konstrukce ve vlhkém prostředí umožňuje spojovat podstatně rozdílné materiály, jako je dřevo, ocel, sklolaminát, uhlíková vlákna, titanal, polyethylen atd. Tato konstrukční metoda umožňuje vyladit různé tlakové/tahové a torzní body AK lyží, což umožňuje přizpůsobit tuhost lyže potřebám uživatele. Tato možnost přizpůsobení je vlastně základem výroby závodních lyží na míru - což není nadarmo i hlavním mottem AK lyží.

Core

základní použitý materiál jádra je vyráběn přímo ve Švýcarku z vertikálně laminovaných dřevěných lamel. Na rozdíl od levného pěnového jádra má dřevěné lepené jádro dynamické mechanické vlastnosti. Výroba takového jádra je drahá, protože vyžaduje precizní výběr materiálu a dokonalé sušení. Unikátní jádro lyží AK je zodpovědné za jejich charakteristickou přilnavost, životnost a výkonnost lyží na ledě.

Base

pro optimalizaci kluzných vlastnosti lyží je použita závodní skluznice s ultravysokou molekulární hustotou


Vázání: Tyrolia PRD 12. Rozsah nastavení v normě DIN 4-12 (cca 50 až 135kg).

 


Odkaz: Talk less, ski more – AK Ski of Switzerland (ak-ski.ch)

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=Es2l0VpwYlg

 


:

152, 159, 165, 170, 176