lyže AK Ski Signature Exclusive + vázání Ak model 2023

Kód: code646b7aadb45aa
Bazar
Bazarové zboží ano

Výrobce AK

Úroveň lyžaře 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
5 6 7 8 (sportovní lyžař/ka)
8 9 10 (vynikající lyžař/ka)

Vhodné pro terén ze 70 až 90% upravené sjezdovky

Vhodné pro oblouk krátký oblouk
střední oblouk
dlouhý oblouk

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 70 000,- Kč
Sleva: -78%
Akční cena bez DPH: 12 388,- Kč
Akční cena vč. DPH: 14 990,- Kč

Vyberte :lyže AK Ski Signature Exclusive + vázání Ak model 2023

 
  • Bazarové lyže, jednu sezónu používané v rakouské půjčovně či na testovacích akcích.
  • Lyže jsou po kompletním servisu - broušení skluznice, broušení hran, voskování za horka a po kontrole funkčnosti vázání.
  • Všechny nabízené lyže jsou pravidelně odborně servisované, známe jejich celou historii a ručíme za to, že nakoupíte s výhodným poměrem cena/výkon!
  • Lyžím rozumíme, prodáváme, lyžujeme, servisujeme už od roku 1991.
  • Garantujeme, že budete mít zánovní lyže, se zárukou 2 rok od data koupě.

Skluznice po servisu: po servisu - stav 100%

Hrany po servisu: po servisu - stav  100%

Množství a síla hrany: stav velmi dobrý   80 - 90%
Povrchová úprava:  stav dobrý   70 - 80%
Povrch lyží je pouze poškrábán běžným užíváním.AK je značka mladá, ale opěvovaná jako superstar. Lyže AK se staly vítězi posledního AZ VIP Testu časopisu SNOW. Nebyla to náhoda. Sklepmistr AK Aldo Kuonen umí namíchat lyže takových vlastností, že chytnou za chuťové buňky snad všechny bez rozdílu věku a lyžařského stylu.

Ak lyže se stále prodávají jen u hrstky vybraných prodejců. A přesto, že poptávka stále roste, oni zůstávají věrni kvalitě oproti kvantitě. Každý rok je vyrobeno přibližně 2500 lyží - to vše pro zajištění nejvyšší kvality za nejlepší možnou cenu.

AK se stala známkou komunity, bratrství a touhy poznat jeden druhého.Signature. (Podpis.)

Já jsem PODPIS.


Můj vzhled je ušlechtilý, elegantní, ale ne okázalý. Jsem o něco širší než slalomka. Se mnou jezdíte v tvrdých i měkkých podmínkách. Pohybuji se lehce a hravě, bez ohledu na to, jaký svah mě vezmeš. Můj podpis znamená bezstarostnou zábavu z jízdy s třídou.


Kde to mám podepsat?
Sjezdové lyže AK Ski Signature Exclusive jsou exkluzivní univerzální lyže z limitované série k 25. výročí založení značky AK Ski. 

  •  

Jak je u lyží značky AK Ski zvykem, i tento příjemně krojený model má celodřevěné jádro a skvěle zpracovanou sendvičovou konstrukci s titanalovou výztuhou.  Lyže je při jízdě naprosto klidná, a to jak ve vysokých rychlostech, tak i při pohodové pomalejší jízdě. Tento model je díky své šířce pod botou 77 mm dokonalou univerzální lyží na všechny tipy oblouků pro ty lyžaře, kteří hledají fantastickou lyži na celodenní lyžování.  Fantastická lyže pro všechny milovníky univerzálních lyží.Cílová skupina: Sportovní lyžaři jezdící převážně krátkými a středními oblouky na různých površích.

Doporučená délka: - 15 až - 5 cm k výšce postavy.

Konstrukce je tvořena:  Celodřevěná lyže, Sidewalls,  P-Tex povrch 
 
Barva: Matná černá, bočnice částečně 

 
 

Použité technologie:

            

 

Sandwich construction

metoda sestavovaní sendvičové konstrukce ve vlhkém prostředí umožňuje spojovat podstatně rozdílné materiály, jako je dřevo, ocel, sklolaminát, uhlíková vlákna, titanal, polyethylen atd. Tato konstrukční metoda umožňuje vyladit různé tlakové/tahové a torzní body AK lyží, což umožňuje přizpůsobit tuhost lyže potřebám uživatele. Tato možnost přizpůsobení je vlastně základem výroby závodních lyží na míru - což není nadarmo i hlavním mottem AK lyží.

Core

základní použitý materiál jádra je vyráběn přímo ve Švýcarku z vertikálně laminovaných dřevěných lamel. Na rozdíl od levného pěnového jádra má dřevěné lepené jádro dynamické mechanické vlastnosti. Výroba takového jádra je drahá, protože vyžaduje precizní výběr materiálu a dokonalé sušení. Unikátní jádro lyží AK je zodpovědné za jejich charakteristickou přilnavost, životnost a výkonnost lyží na ledě.

Base

pro optimalizaci kluzných vlastnosti lyží je použita závodní skluznice s ultravysokou molekulární hustotouVázání: AK. Rozsah nastavení v normě DIN 3,5 -12 (cca 45 až 135kg).


Rozměry:
 131-77-110,5 mm,  rádius 13m , při délce 165cm

 


Odkaz:
 https://ak-ski.ch/produkte/signature/


Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=Es2l0VpwYlg


 

:

158, 165