lyže Fischer C-Line EMPEROR HP s vázání C-LINE Z13

Kód: 578ce4cf56930
Bazar
Bazarové zboží ano

Výrobce Fischer

Úroveň lyžaře 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
5 6 7 8 (sportovní lyžař/ka)
8 9 10 (vynikající lyžař/ka)

Vhodné pro terén 100% upravené sjezdovky
ze 70 až 90% upravené sjezdovky

Vhodné pro oblouk krátký oblouk
střední oblouk
dlouhý oblouk

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 18 990,- Kč
Sleva: -84%
Akční cena bez DPH: 2 471,- Kč
Akční cena vč. DPH: 2 990,- Kč

Vyberte velikost:lyže Fischer C-Line EMPEROR HP s vázání C-LINE Z13

  • Bazarové lyže, jednu sezónu používané v rakouské půjčovně či na testovacích akcích.
  • Lyže jsou po kompletním servisu - broušení skluznice, broušení hran, voskování za horka a po kontrole funkčnosti vázání.
  • Všechny nabízené lyže jsou pravidelně odborně servisované, známe jejich celou historii a ručíme za to, že nakoupíte s výhodným poměrem cena/výkon!
  • Lyžím rozumíme, prodáváme, lyžujeme, servisujeme už od roku 1991.
  • Garantujeme, že budete mít zánovní lyže, se zárukou 2 rok od data koupě

Skluznice po servisu: po servisu - stav 100%

Hrany po servisu: po servisu - stav  100%

Množství a síla hrany: stav   70%
Povrchová úprava:  stav  70%
Povrch lyží je poškrábán běžným užíváním.


Exkluzivní HIGH-PERFORMANCE lyže z edice FISCHER CARBON LINE. Základem je dřevěná sendvičová struktura vyztužená dvojitým Titanalem o síle 0,5 mm. Lyže jsou vybaveny skvělou race podložkou RACETRACK a odpovídajícím vázáním C-LINE Z13 RACETRACK.

Podložka RACETRACK dovoluje lyžím maximální možný průhyb při zatížení v oblouku, nechává tak vyniknout dynamickým vlastnostem materiálu. Nabízí výhodu rychlého a snadného přenastavení rozteče mezi patkou a špičkou vázání na různé délky skeletu boty (modifikace rail systému).

EMPEROR jsou univerzálky pro rychlejší jízdu. Radius 16 m/172 cm je nastavený na středně dlouhý oblouk, který lze v případě potřeby snadno zkrátit nebo protáhnout. Tyto lyže jsou v celku podobné s PROGRESSOR F19. Jsou dále překryty FULL CARBON JACKET, tedy lehkou vrchní výztuží z karbonu, která nejen dolaďuje torzní vlastnosti, ale také dotváří charakteristický high-end vzhled celé C-LINE kolekce. Disponují navíc unikátní technologií KICKDOWN, která moderuje tvrdost lyže podle stylu jízdy. EMPEROR nabízí perfektní stabilitu a velkou dynamiku v ostře krájené linii Vašich oblouků. Potěší všechny zkušené lyžaře.C- LINE ( Carbon LINE) je speciální luxusní edice Fischer která nabízí trochu více elegance.

C-LINE, prémiová značka od Fischer Sports. Vyvinuta pro zimní sportovní nadšence, kteří ocení individualitu. S extrémní péčí jsme pracovali na vývoji těchto produktů s využitím veškeré naší technické odbornosti a zkušeností.

C-LINE
je v návaznosti na top modely v každé kategorii. Tyto exkluzivní a mimořádné lyže byly vytvořeny díky inovativním koncepcím značky Fischer. Karbonový vrchní plášť odpovídá atletické výkonnosti těchto elegantních modelů. "C" znamená "carbon" a opravdovou kvalitu materiálu. Hraje klíčovou roli u našich luxusních produktů, které jsou velmi úspěšné.


Cílová skupina:
agresivní lyžaři milující střední oblouky převážně na upravených sjezdovkách.

Doporučená délky: -15 až 0 cm k výšce postavy.


Konstrukce je tvořena:


 
KONSTRUKČNÍ JÁDRA
SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION
Dřevěné jádro kombinované s bočnicemi ABS v klasické sendvičové konstrukci pro harmonickou pružnost a dokonalou reakci.

 

KONSTRUKČNÍ JÁDRA
POPLAR WOOD CORE
Pro dobře ovladatelné lyže.
 
 
 
 
TECHNOLOGIE
FULL CARBON JACKET
Konstrukce celo-karbonového pláště umožňuje nejvyšší přesnost při lyžování. Technologie se navíc neustále rozvíjí: nová uhlíková struktura přináší ještě lepší vlastnosti při průhybu a torzi lyže. Došlo také ke zvýraznění karbonu a značnému snížení hmotnosti.
 
 
TECHNOLOGIE
AIR CARBON TI 0.8
Dřevěné jádro s dvojitým Titanalovým plátem 0,8 mm, navíc zesílené díky Air Carbon. Perfektní záběr a držení hran a extrémně plynulá jízda jako výsledek.
 
AIR CARBON TI 0.8
 
 
TECHNOLOGIE
DUAL RADIUS SYSTEM
Odlišný radius na špičce a patě lyží přispívá k rychlejšímu zahájení oblouku a skvělé výkonnosti v delších i kratších obloucích.
DUAL RADIUS SYSTEM
 
PODLOŽKY POD VÁZÁNÍM
RACETRACK TUNE.IT
Lyžařský styl, druh sjezdovky i váha lyžaře mají značný vliv na lyžařský výkon. S RACETRACK TUNE.IT je nyní poprvé možné reagovat na tyto významné faktory a individuálně vázání nastavit. Nastavitelný mechanismus umožňuje ovlivňovat tuhost snadným regulováním systému absorbujícího nárazy.
 
RACETRACK TUNE.IT
 


Krojení lyží : 120-74-102mm

Radius: 16m /172cm


Vázání: C-Line Z13 RaceTrack Brake 85 (Plně diagonální vázání, FRP, ABS)
Rozsah nastavení v normě DIN 3-11 (cca 40 až 125kg)
 

 

 
 

 

Velikost:

172