Bežecké boty Rossignol X8 Skate

Kód: code636a707c84d7a

Výrobce Rossignol

Dostupnost Máme skladem

Cena bez DPH: 5 446,- Kč
Cena vč. DPH: 6 590,- Kč

Vyberte velikost:Bežecké boty Rossignol X8 Skate

Běžecké boty Rossignol X-8 Skate jsou ideální pro lyžaře orientované na fitness a pro hobby závodníky.

Vyznačuje se závodními modely inspirovanou konstrukcí Dual Core, která sdílí technologie s naší špičkovou sérií X-ium.
Nízkoprofilová podešev Sport Sole, specifická pro skate modely, umožňuje přirozený pohyb chodidla a efektivní přenos síly při bruslení. Zatímco pocit pevného uchycení chodidla spolu s perfektně anatomicky tvarovaným designem boty a WINTHERM® membránou, přináší maximální pohodlí a absolutní kontrolu nad lyží.

Technologie a přednosti:

  • WINTHERM INSULATION - Wintherm se ukázal být zvláště účinný tepelný izolátor v naší testovací laboratoři. Je umístěn na přední části botičky (prstové části). Obsahuje vrstvu mikroskopicky perforovaného hliníku, který umožňuje cirkulaci vzduchu, a vrstvu polárního fleece materiálu, který zaručuje noze teplo a pohodlí.
  • SPORT (TOURING) - Podrážka SPORT využívá technologie Tech Grip pro větší pohodlí při chůzi a zároveň přináší i jedinečnou přesnost a snadnost kontroly.
  • DUAL CORE - Po celou dobu používání dochází k aktivnímu stlačování a roztahování díky technologii DUAL CORE. Tato technologie umožňuje ovládat potenciální energii pro dosažení síly, skoku a odskoku. Představte si světovou preciznost a reakčnost, snadný přístup nazouvání a vyzouvání. To je nový stupeň výkonnosti boty, která je přizpůsobivá a dynamická jako vaše tělo. 
  • ADJUSTABLE STRAP - zaručí více opory a kontroly.

Specifikace:
Podrážka: Sport
Systém zapínání: Laces
Velikosti: 36- 49 (po půl čísle)
Hmotnost: 1250g/pár (42)
Materiál podšívky: Polyester + Win Therm active membrane
Konstrukce: Performance PVC

velikost:

42