boty na lyže Nordica HF 110 model 2024

Kód: code667bfb7e3ba44

Výrobce Nordica

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 13 490,- Kč
Sleva: -70%
Akční cena bez DPH: 3 298,- Kč
Akční cena vč. DPH: 3 990,- Kč

Vyberte :boty na lyže Nordica HF 110 model 2024

Bazarové boty ve výborném stavu. Jednu sezonu použité


Řada sjezdových bot HF - HandsFree. Boty mají jednu přezku přes nárt a uzavření komínu systémem Hands Free Step In & Out na patě. Boty lze otevřít pomocí druhé nohy nebo hůlkou, tedy zcela bez nutnosti použití rukou. Komín boty a manžeta jsou navrženy tak, aby po uzavření perfektně obepnuly nohu a poskytovaly skvělou oporu.
 
Vnitřní botičku doplňuje Primaloft zateplení.

   • tepelně tvarovatelná vnitřní botička: HF 3D Cork Fit Primaloft®
  • počet přezek: 1 + Hands Free Step In & Out
  • Hands free closure system: jednoduchý jednopřezkový systém upnutí lyžařské boty, který zvládnete díky přezce na patě obsluhovat jednou rukou nebo holí. 
  • podrážka GripWalk: podrážka z měkčí pryže s jednoduchým vzorkem, která usnadňuje chůzi bez lyží. GripWalk lze použít jen do vázání označených GW nebo GripWalk.
  •  
  • Technologie řada HF se zadním nástupem
    Flex index 110
    Šířka skeletu 102 mm


Podrážky: Gripwalk Extra-Grip
Manžeta: Bimat PU
Vložka: 3D Cork Fit
Spony Primaloft®: Multifunkční systém;1 ALU


Jedním z hlavních rysů těchto bot je jejich revoluční design s technologií Hands-Free Step, která umožňuje snadné a rychlé nasazení a sundání boty bez nutnosti manipulace s přezkami. Jedna přezka přes nárt Monolock Buckle je doplněna uzavřením komínu systémem Hands Free Step In & Out na patě. Boty lze uvolnit pomocí druhé nohy nebo hůlkou, tedy zcela bez nutnosti použití rukou. Komín boty a manžeta jsou navrženy tak, aby po uzavření perfektně obepnuly nohu a poskytovaly skvělou oporu.

Nordica HF 110 boty také nabízejí vynikající kombinaci tuhosti a ovladatelnosti s flex indexem 110, což zaručuje stabilitu a precizní řízení lyží v různých podmínkách a terénech. Tento výkon je dále podpořen technologií, jako je anatomicky tvarovaná špička boty, která maximalizuje přenos energie a zlepšuje dynamiku v zatáčkách.

Pohodlí je klíčovým prvkem lyžařských bot Nordica HF 110. S vnitřním polstrováním a prodyšnou konstrukcí zajišťují tyto boty luxusní pohodlí a suchý pocit po celý den na svahu. Navíc, s možností individuálního přizpůsobení díky technologii Infrared Customizable Shell, můžete získat dokonalý fit, který odpovídá vašim potřebám a tvaru nohy.

Velikost boty

Velikost  je udávána MONDO POINT - označuje délku vnitřní stélky (vložky) v milimetrech.
 
Změřte si nohu např. pravítkem v mm a vezměte botu o 0,5 až max. o 1 cm větší (u dětských max. o 1 až 2 cm větší). Vnitřní botička lyžáků se poměrně brzy vyšlápne, čímž se může zvětšit až o jedno číslo. Z našich zkušeností je daleko více lidí, kteří si po určité době od koupě bot stěžují, že jsou jim přece jen volné. Lyžařů, kterým jsou boty i po dvou „prolyžovaných“ týdnech malé, je podstatně méně. 

Námi prodávané bazarové boty jsou opravdu zachovalé, jednu sezónu jeté a nejsou ještě tolik vyšlápnuté. Všechny jsou ošetřeny dezinfekčním prostředkem TOKO SHOE FRESH.

 
 

Flex Index

 

Flex Index udává, s jakým vynaložením sil lze botu ohnout. Čím je Flex tvrdší, tím lepší je přenos sil na lyže. Měkká bota promine více chyb.

 

Racing: 140 - 110
Race: 130 - 110
Performance: 120 - 100
Freeride: 120 - 100
Sport: 110 - 70
Comfort: 80 - 60
Women: 100 - 40JE VÁM ZIMA?
POUŽIJTE JEDNO Z MNOHA DRUHŮ VYHŘÍVÁNÍ NAPŘ.:

VYHŘÍVANÉ PONOŽKY A RUKAVICE: HTTP://WWW.AAALYZE.CZ/PRODUKTY/RUKAVICE-PONOZKY-VYHRIVANE/?IDPRODUCTDIR=1448&LANG=1:

28/28,5, 29/29,5