Bunda lyžařská SCHÖFFEL SKI JACKET TANUNALPE M Man model 2024

Kód: code6548e920e8251

Výrobce SCHÖFFEL

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 10 490,- Kč
Sleva: -4%
Akční cena bez DPH: 8 256,- Kč
Akční cena vč. DPH: 9 990,- Kč

Vyberte velikost:Bunda lyžařská SCHÖFFEL SKI JACKET TANUNALPE M Man model 2024

 Schöffel


Užijte si sjezdovky naplno v prodyšné lyžařské bundě Schöffel, která nabízí optimální volnost pohybu při lyžování. Buďte s touto bundou optimálně vybaveni na zimu na horách. Multifunkčnost lyžařské bundy Schöffel zaujme absolutní nepromokavostí, kterou zajišťuje vodní sloupec 10 000 mm a podlepené švy. Déšť a sníh tak nemají šanci. Zároveň bunda poskytuje vynikající hřejivost a optimální prodyšnost, takže uvnitř bundy nemůže docházet k nepříjemnému hromadění tepla. Pevně připevněná sněhová ochrana se silikonovou páskou zabraňuje pronikání sněhu. Ta navíc zabraňuje prochladnutí těla a nabízí vynikající komfort při rychlých obratech na sjezdovce. Praktická je také integrovaná kapsa na lyže, která usnadňuje čekání ve frontě u vleku.


  • Větrání v podpaží
  • Pevný sněhový chránič se silikonovou páskou zabraňuje pronikání sněhu.
  • Odnímatelná kapuce se dvěma možnostmi nastavení
  • Jedna kapsa na jízdenku
  • Vodní sloupec: 10 000 mm
  • Prodyšnost: 10.000 MVTR
  • Hmotnost: 1 052 kg


Schöffel
Schöffel si razí vlastní cestu

Více než 200 let starý, ale stále mladý a plný nápadů: Tradiční a moderní nejsou pro Schöffela v rozporu – jsou základem úspěchu. Být otevřený novému, udávat trendy místo následování ostatních, jednat odpovědně a udržitelně, jednat mezinárodně, ale stále pečovat o domácí základnu v bavorském Švýcarsku – Schöffel jde svou vlastní cestou.

 

Od ponožek k high-tech oblečení

"Úzce propojený" je začátek tohoto domu, který dnes patří starým rodinným firmám v Bavorsku. Punčochy, ponožky, noční čepice a svébské špičaté klobouky byly v sortimentu, který pobíral prodavač punčoch Georg Schöffel. V roce 1804 za to obdržel koncesi. Schwabmünchen je v té době baštou pletařů. "Schwabmünchner Blue" je zárukou kvality.
 

Jak to pokračuje?

Schöffel se stává prémiovou značkou

V následujících desetiletích se Schöffel vyvíjí jako jeden z předních výrobců lyžařského a outdoorového oblečení v německy mluvících zemích a také v celé Evropě hraje vedoucí roli jako prémiová značka. Firemní skupina se rozděluje na značku Schöffel a Professional Wear. Přísná koncentrace na oděvní portfolio a strukturu rodinné firmy, rychlá a krátkodobá rozhodnutí umožňují masivně investovat do televizního marketingu. To je považováno za klíčový prvek úspěchu značky.
velikost:

L/52, XL/54