TRAMPOLÍNA Marimex 366 CM + ochranná síť + schůdky - zachovalá

Kód: code660bc4822adf2
Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 7 490,- Kč
Sleva: -66%
Akční cena bez DPH: 2 058,- Kč
Akční cena vč. DPH: 2 490,- KčTRAMPOLÍNA Marimex 366 CM + ochranná síť + schůdky - zachovalá


Prodám zachovalou TRAMPOLÍNU Marimex 366 CM + ochranná síť + schůdky minimálně používaná, ve velmi dobrém stavu. 

Osobní odběr v Benešově nebo v Čerčanech.

Osobní odběr 2490,- Kč  Cena zaslání platba předem na účet + 250,- Kč. Cena zaslání platba v hotovosti u přepravce (ne kartou) + 400,- Kč.  Cena zaslání platba kartou u přepravce + 500,- Kč.

Původní cena: 7490,- KčTrampolína Marimex 366 cm je skvělým doplňkem každé zahrady. Při cvičení na trampolíně si dobře rozcvičit svalstvo a zahřejete celé tělo. Skákání si užijí malí i velcí - nosnost je až 150 kg. Dokonalou stabilitu zajišťují tři nohy ve tvaru písmene U.

 

Materiál odrazové plochy patří k nejkvalitnějším na trhu. Jsou vyrobeny ze speciálního polypropylenového materiálu s ochranou proti UV záření, který zaručuje dlouhou životnost. Speciální hladká povrchová úprava (neabrazivních) zabrání odření kůže při dopadu.

 

ochranná síť

Ochranná síť, dodávaná v balení, má zpevněný okraj, proto je síť pevnější a tolik se nenatahuje. Zároveň je bezpečnější než vnější typ - brání přístupu skákajícího do části s pružinami. Vstupní prostor je zajištěn třemi přezkami a brání vypadnutí. Tyče jsou obaleny ochranným návlekem z měkčené pěny. Nohy trampolíny jsou samostatné a dosahují až na zem, tím je zvýšena stabilita celé trampolíny. Spojení tyčí nohou trampolíny a sítě je jištěno speciálními sponami.

 

bezpečnost

Trampolíny jsou určeny pro náročné pohybové aktivity, proto klademe důraz na jejich bezpečnost a spolehlivost. Použití kvalitních materiálů a moderních technologií při výrobě řadí naše trampolíny mezi nejbezpečnější a nejspolehlivější na slovenském trhu.

 

Všechny naše trampolíny splňují přísné bezpečnostní normy EN71 německé zkušebny TÜV NORD a prošly testem PAHs.

 

 

Parametry

Průměr trampolíny 366 cm
Průměr skákací plochy 314 cm
Nosnost 150 kg
Počet nohou 4
Počet strun 72
Počet tyčí 8
Ochranná síť ano, vnitřní
Spodní ochranná síť č
Žebřík ano
1. balík 147 x 50 x 22 cm, 46 kg
2. balík 129 x 47 x 12 cm, 21 kg
Výška vr.siete 250 cm

Zařazeno v kategorii

1) Nezařazené