Skialpinistický set lyže Fischer TRANSALP 86 CARBON + PÁSY + vázání MARKER ALPINIST 10 s brzdou + Skialp.hole TOUR CARBON

Kód: code65c147206923d

Výrobce Fischer

Úroveň lyžaře 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
5 6 7 8 (sportovní lyžař/ka)
8 9 10 (vynikající lyžař/ka)

Vhodné pro terén z 50% upravené
z 10 až 30% upravené

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 39 480,- Kč
Sleva: -39%
Akční cena bez DPH: 19 818,- Kč
Akční cena vč. DPH: 23 980,- Kč

Vyberte :Skialpinistický set lyže Fischer TRANSALP 86 CARBON + PÁSY + vázání MARKER ALPINIST 10 s brzdou + Skialp.hole TOUR CARBON

Skialpinistické lyže Fischer Transalp 86 Carbon skialpinistická klasika s novou karbonovou konstrukcí. Jádro je vyrobené z lehkého dřeva Paulovnia, jde o sendvičovou strukturu s vyfrézovanými kanálkami, překrytou pláty titanalu o síle 0,5 mm v oblastech montážních bodů vázání. Nová karbonová výztuž CARBON TEX pokrývá celou plochu lyží, tvoří hustou diagonální síť. Na prvý pohled zřejmá je zaklenutá forma AEROSHAPE, skloubená s klasickými plochými bočnicemi pro maximální výkon v jízdě. AEROSHAPE - zakřivení vrchní plochy lyží pro redukci hmotnosti, dobrou torzní stabilitu a též proti usazování nánosů sněhu na lyžích CARBON TEX - na povrchu lyží viditelná, diagonálně karbonová síť, která zvyšuje pevnost lyží. TRANSALP 86 CARBON jsou tradičně střižené skialpinistické lyže s plnou technologickou výbavou od FISCHER. V tomto modelu se střetává rovnoměrně vyvážené zaměření na výstup aj sjezd, lyže jsou to velmi lehké, ale zároveň torzně tužší a stabilnější. V kratších obloucích jsou velmi živé a rychlé. Vybavené jsou špičkou TOUR ROCKER, která dále vylepšuje vlastnosti pro sjezd v hlubším sněhu. TRANSALP 86 CARBON je klasika pro alpské gentlemany v novém high tech provedení od FISCHER. 

+

Originální skialpové pásy FISCHER Skin Transalp 86 vytvořené kombinací 70% mohéru a 30% nylonu přímo v Rakousku. Žádná absorpce vody a dokonalá kombinace přilnavosti a snadné manipulace díky technologii KOHLA Fiber Seal Technology. Lepidlo Smart Adhesion Glue zaručuje dokonalou lepivost ve všech teplotních rozsazích. Fischer Fast Fix System zajišťuje rychlé a snadné připevnění pásu k lyži.


+

Ultra lehké pinové vázání MARKER Alpinist 10 s možností nastavení délky o 15 mm (+/- 7,5 mm). Pozice sklonu při stoupání je nastavitelná na 0°, 5° nebo 9°, přepínání mezi režimem stoupání a sjezdu je velmi jednoduché a pohodlné. Nová technologická špička „Intuitive Step In“, vyztužená karbonem, obsahuje gumovou dorazovou podložku a širší nástupní platformu s lehčím nástupem než předchozí modely. Anti Ice Pads ve spodní části prstů zabraňují námrazu v kritických oblastech. Alpinist Heel s nastavitelným bočním uvolňováním s možnostmi nastavení vypínací síly DIN 3-10 (45 až 120kg). Balení obsahuje 90 mm brzdy.
+
Kvalitní značkové skialpové hole HIGH COLORADU
s dlouhou měkkou Soft rukojetí, délka nastavitelná do 140 cm s QL Alu, trubka alu 7075, karbon 80, hrot: Tungsten, 
hmotnost: 410 g/pár,  délka ve složeném stavu: 84 cm, vč. talířů 85 mm + 105 mm


Video na test lyží: https://www.youtube.com/watch?v=B-ewgAJfySs

Video na nasazení stoupacích pásů: https://www.youtube.com/watch?v=A68fb3rKIxk

Video na vázání Marker: https://www.youtube.com/watch?v=hFt8lZNeh0w
 

SET OBSAHUJE LYŽE Fischer TRANSALP 86 CARBON + PÁSY + vázání MARKER ALPINIST 10 s brzdou + Skialp. hole TOUR CARBON

Cílová skupina: pro pokročilé skialpinisty, sjíždějící neupravené i upravené terény.

Charakteristika:

Typ lyže

Typ jádra

Typ sjezdovky

Technologie

Parametry

Délky

Rádius

Rocker

Pohlaví

Výrobce

 

 

   


Vázání Marker ALPINIST 10
Hodnota Z: 3,0 - 10,0
Výška stoja bez lyží: 18 mm
Špička: Pin Technology ISI
Hmotnosť: 245 g
Pomôcka na lezenie: 0°, 5°, 9°
inkl. Stopper 90 mm


Možnost montáže vázání: cena 590,- (běžná cena 790,-)
(prosím, napište do poznámky k objednávce):

162, 169